RealizacjeRealizacje

Realizacja usługi Siwianka (Otwock)

Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Siwianka (Otwock) Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 26 szt. Veka Vetrex V82, kolor orzech, okna zostały zamontowane na kotwy montażowe w systemie ciepłego montażu Illbruck oraz na piane poliuretanową Illbruck. Oraz okno Veka Slide V82 o maksymalnym wymiarze przy dzieleniu na 2 części 500cm x 240cm Okno w takim wariancie prezentuje się rewelacyjnie a widoki są przepiękne  Dodatkowo realizacja...

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Krubin

Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Krubin Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 10 szt. Veka Vetrex V82 PRO SAFE, kolor winchester, okna zostały zamontowane na kotwy montażowe w systemie ciepłego montażu Illbruck oraz na piane poliuretanową Illbruck. Okna V82 PRO SAFE posiadaja klase odpornosci na wlamanie RC2 dla calego okna. Jest to jedyne takie okno na rynku gdzie klasa RC2 jest przyznana na cale okno a nie na poszczegolne elementy okna takie...

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Karniewek

Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Nowe Miasto (Nasielsk) Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 16 szt. Veka Vetrex V90+, kolor winchester oraz 2 szt okien Vetrex Veka Slide 82, okna zostały zamontowane na kotwy montażowe w systemie ciepłego montażu Illbruck oraz na piane poliuretanową Illbruck. Szklenie dużych witryn klatkowych specjalistycznym dźwigiem  

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Stanislawów Pierwszy

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Stanisławów Pierwszy Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 16 szt. Veka Vetrex V82, kolor złoty dąb, okna zostały zamontowane na kotwy montażowe w systemie ciepłego montażu Illbruck oraz na piane poliuretanową Illbruck.

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Wyględy (Leszno)

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Wygledy (Leszno) Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 12 szt. Veka Vetrex V82, kolor ciemnoszary, okna zostały zamontowane na kotwy montażowe w systemie ciepłego montażu Illbruck oraz na piane poliuretanową Illbruck.   Został wykonany montaż w warstwie ocieplenia na specjalnych konsolach KNELSEN z taśmami do ciepłego montażu Illbruck na który jest aż 10 lat gwarancji na...

dowiedz się więcej
Realizacja uslugi Nowe Miasto (Nasielsk)

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Nowe Miasto (Nasielsk) Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 20 szt. Veka Vetrex V90+, kolor ciemnoszary, okna zostały zamontowane na kotwy montażowe w systemie ciepłego montażu Illbruck oraz na piane poliuretanową Illbruck.

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Łosia Wolka (Czosnów)

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Łosia Wolka Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 16 szt. Veka Vetrex VR90Synergy, kolor orzech, okna zostały zamontowane na kotwy montażowe w systemie ciepłego montażu Illbruck oraz na piane poliuretanową Illbruck.  

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Brok

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Brok Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 12 szt. Veka Vetrex V82, kolor winchester, okna zostały zamontowane na kotwy montażowe w systemie ciepłego montażu Illbruck oraz na piane poliuretanową Illbruck.  

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Legionowo 4

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Legionowo Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 12 szt. Veka Vetrex V90+, kolor złoty dąb, okna zostały zamontowane na kotwy montażowe w systemie ciepłego montażu Illbruck oraz na piane poliuretanową Illbruck.  

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Jabłonna 4

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Legionowo Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 12 szt. Veka Vetrex V82, kolor Ciemnoszary, okna zostały zamontowane na kotwy montażowe w systemie ciepłego montażu Illbruck oraz na piane poliuretanową Illbruck. Brama garażowa Wiśniowski UniPro 250x220 z napedem faac d600. Drzwi Gerda TTMax wejsciowe z dostawką model Aspen 2, oraz drzwi do kotłowni TTMax model płaskie W00...

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Józefów (koło Legionowa)

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Kępa Tarchomińska (Warszawa) Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 11 szt. Veka Vetrex V82, kolor Ciemnoszary, okna zostały zamontowane na kotwy montażowe w systemie ciepłego montażu Illbruck oraz na piane poliuretanową Illbruck.  

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Jabłonna 3

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Jabłonna Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 14 szt. Veka Vetrex V82, kolor Ciemnoszary, okna zostały zamontowane na kotwy montażowe w systemie ciepłego montażu Illbruck oraz na piane poliuretanową Illbruck. Okno łączone łacznikiem statycznym ma wymiar 500x230cm  

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Skrzeszew

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Skrzeszew Zlecenie obejmowało: Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 16 szt. Veka Vetrex V90+, kolor Orzech, Drzwi Gerda GWX Regina Drzwi Gerda TT Plus Hanover 2 Okna zostały zamontowane w systemie ciepłego montażu Illbruck na który jest 10 lat gwarancji na szczelność montażu  

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Warszawa (Koczargi Stare)

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Warszawa Zlecenie obejmowało: Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 16 szt. Veka Vetrex V90+, kolor Winchester, Sprzedaż oraz montaż okna HST Vetrex Veka Slide V82 kolor winchester o wymiarze maksymalnym aż 650cm x 240cm, W tym wariancie okna prezentują sie zjawiskowo i niezwykle nowocześnie. Okna zostały zamontowane w ścianie trójwarstwowej w ociepleniu na kotwy montażowe w systemie ciepłego...

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Gzowo

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Gzowo Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 13 szt. Veka Vetrex VS70, kolor Ciemnoszary, okna zostały zamontowane  na kotwy montażowe w systemie ciepłego montażu Illbruck oraz na piane poliuretanową Illbruck.  

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Dosin (Serock)

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Warszawa (Tarchomin) Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 13 szt. Veka Vetrex VP70 pakiet 3szybowy uw=0.6, kolor Ciemnoszary, okna zostały zamontowane  na kotwy montażowe i piane poliuretanową Illbruck.  

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Warszawa (Tarchomin)

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Warszawa (Tarchomin) Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 23 szt. Veka Vetrex V90+, kolor Winchester, okna zostały zamontowane w ścianie trójwarstwowej w ociepleniu na kotwy montażowe w systemie ciepłego montażu Illbruck oraz na piane poliuretanową Illbruck.  

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Pruszków

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Pruszków Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 15 szt. Veka Vetrex V82, kolor Ciemnoszary, okna zostały zamontowane po za licem mury na kotwach knelsen w systemie ciepłego montażu Illbruck oraz na piane poliuretanową Illbruck.  

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Dawia (kierunek Łomża)

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Dawia (Kierunek Łomża) Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 15 szt. Veka Vetrex V82, kolor ciemnoszary, okna zostały zamontowane na kotwy montażowe oraz piane montazową. Sprzedaż oraz montaż drzwi Gerda GWX.  

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Pułtusk

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Pułtusk Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 15 szt. Veka Vetrex V90+, kolor Ciemnoszary, okna zostały zamontowane na kotwy montażowe w systemie ciepłego montażu Illbruck oraz na piane poliuretanową Illbruck.  

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Białowierza (Pułtusk)

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Somianka (koło Wyszkowa) Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 9 szt. Veka Vetrex V82, kolor Winchester, okna zostały zamontowane na kotwy montażowe w systemie ciepłego montażu Illbruck oraz na piane poliuretanową Illbruck.  

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Kępa Tarchomińska

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Kępa Tarchomińska (Warszawa) Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 19 szt. Veka Vetrex V82, kolor Orzech, okna zostały zamontowane na kotwy montażowe w systemie ciepłego montażu Illbruck oraz na piane poliuretanową Illbruck.  

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Błonie

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Błonie Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 10 szt. Veka Vetrex VR90 Synergy, kolor Winchester, okna zostały zamontowane na kotwy montażowe w systemie ciepłego montażu Illbruck oraz na piane poliuretanową Illbruck. Drzwi Gerda tt max parma i aspen Brama garażowa Wiśniowski Uni Pro 480x 235 z napedem faac d1000  

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Leszczydół- Nowiny ( Wyszków )

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Leszczydół- Nowiny (Wyszków) Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 14 szt. Veka Vetrex V90+, kolor Złoty dąb, okna zostały zamontowane na kotwy montażowe w systemie ciepłego montażu Illbruck oraz na piane poliuretanową Illbruck.  

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Swieszewko ( Nasielsk )

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Leszczydół- Nowiny (Wyszków) Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 11 szt. Veka Vetrex V82, kolor Złoty dąb, okna zostały zamontowane na kotwy montażowe w systemie ciepłego montażu Illbruck oraz na piane poliuretanową Illbruck.  

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Legionowo

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Legionowi Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 14 szt. Veka Vetrex V90+ oraz 1 szt. Okno Veka Vetrex Slide V82 ( HST ), kolor Ciemnoszary, okna zostały zamontowane na podkładach podparapetowych XPS oraz na kotwy montażowe w systemie ciepłego montażu Illbruck oraz na piane poliuretanową Illbruck.  

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Wyszków 2

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Wyszków Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 14 szt. Veka Vetrex V90+, kolor Złoty dąb, okna zostały zamontowane na kotwy montażowe w systemie ciepłego montażu Illbruck oraz na piane poliuretanową Illbruck.  

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Olszewnica Stara ( Legionowo )

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Olszewnica Stara (Legionowo) Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 11 szt. Veka Vetrex V82, kolor Winchester, okna zostały zamontowane na kotwy montażowe w systemie ciepłego montażu Illbruck oraz na piane poliuretanową Illbruck.  

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Błonie ( Bramki )

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Bramki (Błonie) Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 20 szt. Veka Vetrex V90+, kolor orzech, okna zostały zamontowane na kotwy montażowe w systemie ciepłego montażu Illbruck oraz na piane poliuretanową Illbruck. Drzwi wejsciowe Doorsy Nowoczesne model Celano Brama grazowa Wiśniowski Uni Pro z napedem Faac D600  

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Nowy Dwór Mazowiecki

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 11 szt. Veka Vetrex V90+, kolor orzech, okna zostały zamontowane na kotwy montażowe w systemie ciepłego montażu Illbruck oraz na piane poliuretanową Illbruck.  

dowiedz się więcej
Realizacj usługi Somianka 2 (koło Wyszkowa)

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Somianka (Wyszków) Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 11 szt. Veka Vetrex V82, kolor orzech, okna zostały zamontowane na kotwy montażowe w systemie ciepłego montażu Illbruck oraz na piane poliuretanową Illbruck.  

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Tłuszcz

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Tłuszcz Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 17 szt. Veka Vetrex V90+, kolor złoty dąb, okna zostały zamontowane na kotwy montażowe w systemie ciepłego montażu Illbruck oraz na piane poliuretanową Illbruck.  

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Bieniewice (Błonie) 2

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Bieniewice (Błonie) Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 15 szt. Veka Vetrex V82, kolor zewnetrzny złoty dąb, okna zostały zamontowane na kotwy montażowe w systemie ciepłego montażu Illbruck oraz na piane poliuretanową Illbruck.  

dowiedz się więcej
Realizacj usługi Somianka (koło Wyszkowa)

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Somianka (koło Wyszkowa) Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 13 szt. Veka Vetrex V90+, kolor Winchester, okna zostały zamontowane na kotwy montażowe w systemie ciepłego montażu Illbruck oraz na piane poliuretanową Illbruck.  

dowiedz się więcej
Realizacj usługi Warszawa (Ochota)

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Warszawa (Ochota). Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz montaż okien PCV 19 szt. Veka Vetrex VR90 Synergy (Antywłamaniowe P4), kolor zewnetrzny Orzech, okna zostały zamontowane w systemie ciepłego montażu na kotwy montażowe, piane poliuretanową Illbruk oraz taśmy paroszczelne wewnątrz oraz paroprzepuszczalne na zewnatrz firmy Illbruck.  

dowiedz się więcej
Realizacj usługi Błedowo

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Błedowo(Pomiechówek) Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż oraz montaż okien PCV 12 szt. Veka Vetrex V82, kolor zewnetrzny orzech, wykonany został ciepły montaż w systemie Illbruck na który jest 10 letnia gwarancja na szczelność montażu !! Okna frontowe mają 350cm szerokości a ich waga to 390kg i tylko nasza firma podjęła się tego wyzwania . Okno łączone z tylu domu ma szerokość 610cm !  

dowiedz się więcej
Realizacj usługi Boża Wola 2

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Boża Wola Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 14 szt. Veka Vetrex V82, kolor zewnetrzny winchester, okna zostały zamontowane na kotwy montażowe w systemie ciepłego montażu Illbruck oraz na piane poliuretanową Illbruck.  

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Bieniewice (Błonie)

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Bieniewice (Błonie) Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 19 szt. Veka Vetrex V82, kolor winchester, okna zostały zamontowane na kotwy montażowe w systemie ciepłego montażu Illbruck oraz na piane poliuretanową Illbruck. Sprzedaż oraz montaż drzwi Gerda TT Plus model ASPEN 2 wraz z montażem na dyble oraz piane poliuretanową.  

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Dawidy Bankowe (Piaseczno)

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Dawidy Bankowe (Piaseczno) Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 22 szt. Veka Vetrex V90+, kolor złoty dąb, okna zostały zamontowane na kotwy montażowe w systemie ciepłego montażu Illbruck oraz na piane poliuretanową Illbruck.  

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Wieliszew

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Wieliszew Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 9 szt. Veka Vetrex V90+, kolor orzech, oraz 1szt okno Veka Slide V82 (HST) w kolorze orzech okna zostały zamontowane w systemie ciepłego montażu w warstwie ocieplenia na konsolach Knelsen, oraz na taśmy do ciepłego montażu paroprzepuszczalne i paroszczelne.  

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Jabłonna

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Jabłonna. Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz montaż okien PCV 13 szt. Veka Vetrex V82, kolor okien zewnetrzny ciemnoszary, wewnętrzny biały, okna zostały zamontowane na kotwy montażowe oraz piane poliuretanową,   Sprzedaż oraz montaż drzwi wejsciowych Gerda TT Plus Hanower 2 (SW4), drzwi zostały zamontowane na dyble oraz piane polioretanową, drzwi w kolorze Antracyt   Sprzedaż oraz...

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Serock (Karolino)

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Serock (Karolino). Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 10 szt. Veka Vetrex V90+, kolor wewnetrzny winchester, kolor zewnetrzny orzech, okna zostały zamontowane w systemie ciepłego montażu na kotwy montażowe, piane poliuretanową Illbruk oraz taśmy paroszczelne wewnątrz oraz paroprzepuszczalne na zewnatrz firmy Illbruk,  

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Serock

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Serock. Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 10 szt. Veka Vetrex V82, kolor obustronny winchester, okna zostały zamontowane w systemie ciepłego montażu na kotwy montażowe, piane poliuretanową Illbruk oraz taśmy paroszczelne wewnątrz oraz paroprzepuszczalne na zewnatrz firmy Illbruk,  

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Nasielsk (Winniki)

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Winniki koło Nasielska. Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz montaż okien PCV 16 szt. Veka Vetrex V82, kolor orzech dwustronny, okna zostały zamontowane na kotwy montażowe oraz piane poliuretanową,   Sprzedaż oraz montaż drzwi wejsciowych Gerda TT Plus model Milano 7, kolor orzech obustronny, drzwi zostały zamontowane na dyble oraz piane poliuretanową .     Sprzedaż oraz montaż...

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Michałow-Reginów

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Michałów-Reginów. Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 13 szt. Veka Vetrex V82, kolor obustronny orzech, okna zostały zamontowane w systemie ciepłego montażu na kotwy montażowe, piane poliuretanową Illbruk oraz taśmy paroszczelne wewnątrz oraz paroprzepuszczalne na zewnatrz firmy Illbruk,  

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Wyszków

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Wyszków. Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz  montaż okien PCV 24 szt. Veka Vetrex V82, kolor Zewnetrzny Orzech, Wewnetrzny Biały, okna zostały zamontowane w systemie ciepłego montażu na kotwy montażowe, piane poliuretanową Illbruk oraz taśmy paroszczelne wewnątrz oraz paroprzepuszczalne na zewnatrz firmy Illbruk,

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Marki

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Marki. Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz montaż okien PCV 18 szt. Veka Vetrex VR90 Synergy (Antywłamaniowe P4) oraz 1szt. Veka Slide 360cm x 240cm, kolor obustronny złoty dąb, okna zostały zamontowane w systemie ciepłego montażu na kotwy montażowe, piane poliuretanową Illbruk oraz taśmy paroszczelne wewnątrz oraz paroprzepuszczalne na zewnatrz firmy Illbruk, Państwo z Marek skorzystali z naszej promocji na...

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Pułtusk ( Olszak )

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Olszak koło Pułtuska. Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz montaż okien PCV 12 szt. Veka Vetrex V82,Szyby Antywłamaniowe P4 oraz okucia okienne WK2, kolor orzech dwustronny, okna zostały zamontowane na kotwy montażowe oraz piane poliuretanową,   Sprzedaż oraz montaż drzwi wejsciowych DOORSY TORINO wraz z dostawką boczną (do okoła szyb został zastosowany inox), kolor drzwi Orzech PCV, drzwi z systemu...

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Borowa Góra

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Borowa Góra. Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz montaż okien PCV 11 szt. Veka Vetrex V90+, kolor biały, okna zostały zamontowane w systemie ciepłego montażu na kotwy montażowe, piane poliuretanową oraz taśmy do ciepłego montażu, Sprzedaż oraz montaż drzwi wejsciowych Gerda TT PLUS Modena W76 wraz z dostawkami bocznymi stałymi (szyby w dostawkach i drzwiach mleczne), Sprzedaż oraz montaż bramy...

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Warszawa Wymiana Okien

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Warszawa. Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz montaż okien PCV 32 szt. Veka Vetrex V82, kolor obustronny orzech, okna zostały zamontowane na kotwy montażowe, piane poliuretanową Illbruk oraz zostały wykonane obrobki tynkarskie Sprzedaż oraz montaż 2 szt. drzwi wejsciowych Gerda TT MAX, drzwi zostały zamontowane na dyble oraz piane poliuretanową, zostały wykonane obróbki tynkarskie . Wszystkie...

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Boża Wola

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Boża Wola. Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz montaż okien PCV 30 szt. Veka Vetrex V90+, kolor obustronny orzech, okna zostały zamontowane w systemie ciepłego montażu na kotwy montażowe, piane poliuretanową Illbruk oraz taśmy paroszczelne wewnątrz oraz paroprzepuszczalne na zewnatrz firmy Illbruk, Państwo z Bożej Woli skorzystali z naszej promocji na gratisowy ciepły montaż do okien v90+....

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Wierzbica

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Wierzbica ( Serock ) Zlecenie obejmowało: - Sprzedaż o raz montaż okien PCV 9 szt. Veka Vetrex VP70, kolor złoty dąb obustronny, okna zostały zamontowane w systemie ciepłego montażu na kotwy montażowe, piane poliuretanową Soudal oraz taśmy paroszczelne wewnątrz oraz paroprzepuszczalne na zewnatrz firmy Soudal , - Sprzedaż oraz montaż drzwi wejsciowych Gerda GWX Modern Line GRANADA SE4 kolor zloty dąb, drzwi...

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Czosnów

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Czosnów. Zlecenie obejmowało:  Sprzedaż o raz montaż okien PCV 18 szt. Veka Vetrex V90+, kolor obustronny orzech, okna zostały zamontowane w systemie ciepłego montażu na kotwy montażowe, piane poliuretanową Soudal oraz taśmy paroszczelne wewnątrz oraz paroprzepuszczalne na zewnatrz firmy Soudal oraz AIB, Państwo z Czosnowa skorzystali z naszej promocji na gratisowy ciepły montaż do okien v90+....

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Pułtusk

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Pułtusk(Popławy). Zlecenie obejmowało: - Sprzedaż o raz montaż okien pcv 9 szt. Ideal 4000 kolor zewnetrzny orzech, kolor wewnetrzny biały, okna zostały zamontowane na kotwy montażowe oraz piane poliuretanową Soudal, - Sprzedaż oraz montaż drzwi wejsciowych Gerda GTT wzór london, szklenie T 5C, kolor jasny orzech, drzwi zostało zamontowane na dyble montażowe oraz piane poliuretanową Soudal,...

dowiedz się więcej
Realizacja usługi Kazuń Polski

  Poniższe zdjecia przedstawiają realizację zlecenia wykonanego przez naszą firme w miejscowości Kazuń Polski. Zlecenie obejmowało: - Sprzedaż o raz montaż okien pcv 11 szt. Eko Sun 70 kolor złoty dąb obustronny, okna zostały zamontowane na kotwy montażowe oraz piane poliuretanową Soudal, - Sprzedaż oraz montaż drzwi wejsciowych Gerda TT plus kolor zloty dąb, drzwi zostały zamontowane na dyble montażowe oraz piane poliuretanową Soudal, - Sprzedaż oraz montaż bramy garażowej segmentowej wiśniowski...

dowiedz się więcej