Drzwi Linéarité Premium

Drzwi Linéarité PremiumDrzwi PREMIUM

Nieoczekiwane dopasowanie

Współczynniki przenikania ciepła dla drzwi:

pełnych lakierowanych
Ud=0,92 W/(m²·K)
pełnych w okleinach drewnopodobnych
Ud=0,92 W/(m²·K)

 

Ościeżnica aluminiowa - profil o 5-komorowej konstrukcji, o głębokości konstrukcji 57 mm, z przekładką termiczną, która gwarantuje uzyskanie wysokich parametrów termicznych. Czterokomorowa konstrukcja profila zapewnia dużą sztywność kształtowników i umożliwia wykonywanie konstrukcji o dużych gabarytach.

Uszczelki – uszczelnienie w przekroju złożenia to gwarancja wysokich parametrów izolacyjnych.

Niski próg - jego konstrukcja zapewnia funkcjonalność oraz trwałość.

Okapnik - z wysokiej jakości aluminium skutecznie chroni przed zacinającym deszczem. Wkręt montażowy wykonany z materiału odpornego na czynniki atmosferyczne można swobodnie mocować pod profilem. Uszczelki szczotkowe można w łatwy sposób wymieniać i zakładać w pięciu różnych pozycjach. 

Płaszcz lakierowany - metaliczna powłoka, dzięki swym wyjątkowym właściwościom, zapewnia długotrwałą ochronę powierzchni. Skład chemiczny został tak zoptymalizowany, aby uzyskać najlepsze właściwości antykorozyjne, korzystniejsze niż w przypadku stali ocynkowanej.

Płaszcz okleinowany - specjalistyczna powłoka płaszcza jest idealna do okleinowania folią techniczną.

Okucie -  od niezawodnych zamków pojedynczych, przez zasuwnice wielopunktowe, aż po różnorodne produkty do drzwi ewakuacyjnych, w których połączono najwyższą jakość produktów z wysoką efektywnością.

Modele

lisse

coffre

carré

raie

ruban

Kolorystyka

Pochwyty

agrafe

lien

anneau

corail

flash

Klamki

brillant

harmonie

calme

accord

olive

pomme